top of page
UZM.DR.MEHMET AKDEMİR

1978 Eskişehir doğumlu ilköğretimini Malatya Bandırma ortaöğretimini Bandırma ve Ankara'da tamamladı. 2004 yılında Uludağ Üniversitesi'nden mezun oldu.

Özel Hisar İntercontinental Hospital the kat hekimliği acil hekimliği başhekim yardimciligi  kalite  direktör yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2007 senesinde İstanbul Medeniyet Üniversitesi anestezi ve reanimasyon bölümüne girdi.

2011 yılında oradan mezun olduktan sonra Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetini yaptı mecburi hizmet sırasında 15 yataklı çocuk yoğun bakım ünitesinde kurdu ve yönetti ardından 15 yataklı erişkin yoğun bakım ünitesinde kurduğu ve sorumlu doktoru olarak çalıştı mecburi hizmet süresi bittikten sonra Medicana International hospital'dan Pediatrik kvc  ve Kvc  anestezi ve yoğun bakım sorumlu doktoru olarak çalıştı ardından Pendik Bölge Hastanesi'nde ameliyathane kvc ve yoğun bakımlarda görev aldı. 

 100 uzerinde beating kard 4 / 5 damar  ameliyatlarinin anestezisini yuruttu  kisa sureli Anadolu Sağlık merkezinde Pediatrik kvc doktor olarak görev aldıkran sonra  Mehmet Toprak Hastanesi'nde yoğun bakım sorumlu doktoru çocuk yoğun bakım sorumlu doktoru ve palyatif özel bakım merkezi doktorları görevlerinde bulundu ve son olarak NPİSTANBUL Beyin Hastanesi yoğun bakım sorumlu Doktor olarak görev yapmaktadir.

DR.BİROL SARKUTT

1977 Karabük doğumlu, ilk ve ortaokulu Karabük’te okuduktan sonra lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Çeşitli hastanelerde acil servis doktoru, yoğun bakım doktoru ve işyeri hekimi olarak görev yaptı. Temmuz 2019 itibariyle NP İstanbul Hastanesinde görev yapmaya başladı.

Cihan Tıp Merkezi – Acil Servis Hekimi- 2004

Hisar İntercontinental Hospital –Kat Hekimliği  - 2005

Mediplus Kemer Polikliniği- Mesul Müdür- 2006

Adatıp Hastanesi – Acil Servis Hekimi- 2007

Medicana Intercontinental İstanbul Hospital- Acil Servis Sorumlusu- 2007-2008

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı – İşyeri Hekimliği- 2008-2009

Boğazlıyan Şeker Fabrikası –İşyeri Hekimliği – 2009

Kalp ve Aritmi Hastanesi – Acil Servis Sorumlusu/ Yoğun Bakım – 2011

Magneti Marelli – İşyeri Hekimliği – 2015

Adatıp İstanbul Hastanesi - 2017

Sarıyer Vehbi Koç Vakfı Lisesi- 1994

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi- 2004

Sağlık Kurumları İşletmeciliği- 2017

İşyeri Hekimliği Sertifikası

Aile Hekimliği Sertifikası

İlk Yardım Eğitmenliği Sertifikası

Bilirkişilik Sertifikası

Hirudoterapi (Sülük Uygulama) Sertifikası

Kupa (Hacamat Uygulama) Sertifikası

bottom of page